Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Gyro Gearloose: Growing Up (komplet plansz)

PRODUIT VENDU

J'AI UNE QUESTION

Zestaw – pełny 6-stronicowy komiks – plansz do komiksu z postacią Gyro Gearloose (w Polsce występujący pod nazwą Diodak Newtoniusz) z wytwórni Disney, pt. « Growing Up« . Komiks opublikowany w 1988 r.

Poszczególne plansze posiadając pieczątkę wytwórni Disney oraz certyfikat autentyczności wystawiony przez Walt Disney Company.

Absolutny unikat.

***

Głównym bohaterem historyjki jest Diodak Newtoniusz. Wymyślony przez klasycznego twórcę disneyowskich komiksów Carla Barksa Diodak jest postacią należącą do wykreowanego, znanego z komiksów świata Kaczora Donalda, znajdującego się w fikcyjnym mieście Kaczogród w fikcyjnym stanie Kalisota w USA. Mieszka przy ul. Chipowej 12 razem ze swoim pomocnikiem Wolframikiem. Po raz pierwszy Diodak wystąpił w 1952 roku, w komiksie Carla Barksa « Gladstone’s terrible secret » (w Polsce wydany pod tytułem « Szczęście Gogusia » w KD nr 12 z 1994 roku), i od tamtej pory wciąż są tworzone nowe komiksy z udziałem tego bohatera. Pojawiał się też w serialu telewizyjnym Kacze opowieści (oryg. Duck Tales).

Updating…
  • Votre panier est vide.