Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Kajko i Kokosz. Wielki turniej, 3-B (komplet)

PRODUIT VENDU

J'AI UNE QUESTION

Oryginalny rysunek (ołówek i tusz) + kolor (baludruk) malowany akwarelą + diapozytyw (wydruk konturów na folii przezroczystej) do komiksu Janusza Christy z serii « Kajko i Kokosz« , część pt. « Wielki turniej« , plansza 3-B. Komplet zatem składa się z trzech elementów: rysunek tuszem + blaudruk + diapozytyw.

Praca wykonana w czasach magazynu harcerskiego « Świat Młodych ». Na odwrociu notatki oraz pieczątka Komisji Wydawniczo-Artystycznej.

Rozmiar rysunku: 19 x 30 cm.

Rozmiar blaudruku i diapozytywu: 23 x 32,5 cm.

***

O komiksie: Zbójcerze nie przestają dręczyć mieszkańców spokojnego Mirmiłowa. Tym razem postanowili zarazić Mirmiła senną zmorą… i jedynie moc Jagi może uratować kasztelana od niespokojnych nocy. Tymczasem do grodu przybywa Książęcy Prezes Krzepy i Turniejów. Książę zaprasza na turniej z okazji Święta Barana – każdy gród ma wystawić swego zawodnika. Kajko i Kokosz wyruszają na poszukiwania dorodnego tryka, ale Zbójcerze byli szybsi. Mieszkańcom Mirmiłowa pozostał tylko sympatyczny baranek Bek, który stanie się niepokonany, jeśli tylko właściciele spełnią jego dwa marzenia…

Updating…
  • Votre panier est vide.