Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Kościół 1B

102

En stock

J'AI UNE QUESTION

Oryginalna plansza komiksowa wykonana techniką akwarela do “Komiksowy przewodnik po Bydgoszczy” (wyd. Urząd Miasta Bydgoszczy, 2012); plansza pt. “Kościół”, strona 1B.

Praca na papierze akwarelowym 300g; z tyłu autograf i adnotacja autora: “Kościół str. 1B, Komiksowy Przewodnik po Bydgoszczy”.

***

O przewodniku: “Komiksowy przewodnik po Bydgoszczy” został wydany jako materiał promocyjny dla turystów przez Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Bydgoszczy. Komiks został wydany w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej. Znajduje się w nim 12 komiksowych historii przedstawiających ciekawe miejsca znajdujące się w centrum Bydgoszczy.

Autorami scenariuszy są Maciej Jasiński i Łukasz Chmielewski. Komiksy narysowali: Krzysztof Trystuła, Bartłomiej Kuczyński, Łukasz Ciaciuch, Szymon Kaźmierczak, Janusz Wyrzykowski i Jacek Michalski. Autorem grafiki na okładce jest Krzysztof Trystuła.

Komiksowe opowieści uzupełniają krótkie teksty historyczne oraz zdjęcia znanego bydgoskiego fotografa Roberta Sawickiego.

Updating…
  • Votre panier est vide.