Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Miłek z czarnego lasu – okładka

PRODUIT VENDU

J'AI UNE QUESTION

Oryginalna okładka wykonana w technice akwarela do audiobooka dla dzieci « Miłek z czarnego lasu » (wydawnictwo Fox Publishing, 2011).

Autorem akwareli jest Maciej Mazur.

***

O książeczce: Czy wiesz, że wystarczy zejść z parkowej alejki, zanurzyć się między liście łopianu i gęstwinę jarzębin, aby spotkać Miłka, Kaladyna i Tupetkę? Miłek z Czarnego Lasu to piękna i ciepła opowieść o nieśmiałości i wrażliwości, o narodzinach przyjaźni i poszukiwaniu własnego miejsca w życiu.

W jednej z części Czarnego Lasu, nad brzegiem Szemranki, niewidoczni dla większości ludzi, wiodą swe spokojne życie jego mali mieszkańcy, a wśród nich: kronikarz Kaladyn, który marzy by być niczym Juliusz Cezar, rodzina Kibaków, uwielbiająca grę w warcaby, energiczna Tupetka, mędrzec Semper, który mówi rzadko, ale zawsze mądrze.

Pewnego dnia pojawia się intruz. Do Czarnego Lasu przybywa, uciekający przed złą przeszłością Miłek. Małe, pomarańczowe, wystraszone stworzonko szybko zdobywa sympatię mieszkańców.

Powieść otrzymała tytuł „Książki Roku 2008”, przyznany przez Polską Sekcję IBBY (International Board on Books for Young People).

Updating…
  • Votre panier est vide.