Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Oryginalna plansza komiksowa wykonana techniką akwarela do « Komiksowy przewodnik po Bydgoszczy » (wyd. Urząd Miasta Bydgoszczy, 2012); plansza pt. « Opera », strona 1A.

Praca na papierze akwarelowym 300g; z tyłu autograf i adnotacja autora: « Opera str. 1A, Komiksowy Przewodnik po Bydgoszczy ».

***

O przewodniku: « Komiksowy przewodnik po Bydgoszczy » został wydany jako materiał promocyjny dla turystów przez Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Bydgoszczy. Komiks został wydany w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej. Znajduje się w nim 12 komiksowych historii przedstawiających ciekawe miejsca znajdujące się w centrum Bydgoszczy.

Autorami scenariuszy są Maciej Jasiński i Łukasz Chmielewski. Komiksy narysowali: Krzysztof Trystuła, Bartłomiej Kuczyński, Łukasz Ciaciuch, Szymon Kaźmierczak, Janusz Wyrzykowski i Jacek Michalski. Autorem grafiki na okładce jest Krzysztof Trystuła.

Komiksowe opowieści uzupełniają krótkie teksty historyczne oraz zdjęcia znanego bydgoskiego fotografa Roberta Sawickiego.

Updating…
  • Votre panier est vide.