Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Orient Men Forever – Na zawsze 40 – komplet (tusz, blaudruk, diapozytyw)

PRODUIT VENDU

J'AI UNE QUESTION

Zestaw oryginalnych prac autorstwa Tadeusza Baranowskiego do komiksu « Orient Men Forever – Na zawsze » do planszy 40 strony.

Zestaw zawiera:

  • oryginalny ręcznie stworzony rysunek tuszem (plansza)
  • oryginalny ręcznie wykonany kolor farbami wodnymi (blaudruk)
  • oryginalny diapozytyw, czyli wydruk na folii dla wzmocnienia konturów w procesie wydawniczym.

Format planszy: 36 x 51 cm

Format blaudruku i diapozytywu: 25 x 31 cm.

Stan:

  • plansza wykonana tuszem na kartonie, naturalnie pożółkła, na rogach ślady po szpilkach (małe otwory); z tyłu napis « Powiedział Orient Men »
  • diapozytyw przyklejony taśma klejącą do kartonu, na którym namalowany jest kolor (blaudruk); z tyłu ślady po odklejonej taśmie klejącej

***

Plansza pochodzi z komiksu « Orient Men Forever – Na zawsze » (komiks wydany w całości w 2002 roku nakładem wydawnictwa Egmont).

O komiksie: Pierwszy pełny zbiór dłuższych i krótszych humorystycznych historyjek o jedynym prawdziwym polskim superbohaterze – Orient Menie! Pojawił się on w latach 70-tych na łamach legendarnego magazynu « Relax », później potężną dawkę jego przygód przyniósł album Baranowskiego Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa i wreszcie powrócił w « Świecie Komiksu ». Wszystkie te historie – oraz nowe, dorysowane przez autora w ostatnich latach – wchodzą w skład jubileuszowego zbioru Klubu Świata Komiksu. Humor Tadeusza Baranowskiego, chwilami absurdalny, chwilami bardzo ostro nawiązujący do naszej rzeczywistości, bawi tak samo jak przed laty. Rozrywka na najwyższym poziomie!

Updating…
  • Votre panier est vide.