Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Osiedle Swoboda 2: Boss Drwal (strona rozdziałowa)

Oryginalna strona rozdziałowa pt. « Boss Drwal » autorstwa Michała Śledzia Śledzińskiego do komiksu « Osiedle Swoboda » #2, wydanie z 2017 roku (integral, Kultura Gniewu).

Praca na papierze akwarelowym wykonana w technice tradycyjnej: cienkopis, tusz, akwarela. Sygnowana.

***

O samym komiksie: « Osiedle Swoboda 2 to powrót wszystkich, znanych już z legendarnego komiksu, mieszkańców Swobody: Smutnego wraz z załogą, Mścicieli z Mr Kriegiem, czyli Oddziału OPO (Osiedle Pod Ochroną) oraz kota Pazura, pojawiającego się zawsze tam, gdzie nie powinien.

Akcja drugiej odsłony serii dzieje się w ponad dwa lata po tym, jak Szopa przeprowadził się do ziemianki Ciachciarachciacha, który zniknął z ulic osiedla. Opiekując się Psotką, osieroconą suką, Szopa prowadzi z obrzeży Swobody swój zielony interesik. Biznes kręci się znakomicie, do czasu kiedy na osiedlu pojawia się nowy ostry gracz – Boss Drwal, król przestępczego półświatka.

Osiedle Swoboda 2 jest zbiorczym wydaniem zeszytów, które ukazywały się w latach 2004–2006, czyli już po zamknięciu słynnego magazynu « Produkt », gdzie debiutowało oryginalne Osiedle. Śledziu do nowych osiedlowych opowieści wprowadził nie tylko nowe postaci i wątki, ale także kolor, za który odpowiedzialny był Bartosz Ślesiński.« 

Updating…
  • Votre panier est vide.