Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Osiedle Swoboda z: Produkt #3 / 14

Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i markerem) do komiksu z serii « Osiedle Swoboda« , odcinka który ukazał się w kultowym magazynie « Produkt » Nr 3, strona 14. Sam magazyn został wydany w 2000 roku.

***

Ze wstępniaka: « Trochę się spóźniliśmy, przyznaję. Nie będę się tłumaczył, mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego, że dajemy z siebie wszystko. aby dostarczyć Wam kolejną porcję najlepszych polskich komiksów. Na szczęście, sprzedaż Produktu idzie w górę, co dobrze rokuje na przyszłość, także pod względem częstotliwości ukazywania się naszego magazynu.

W poprzednim numerze co bardziej spostrzegawczy z Was, zauważyli pewnie, że ostatnia plansza Biegunki została wydrukowana podwójnie. Oczywiście była to wina tzw. chochlika drukarskiego. Osobnik ten, bardzo nikczemnych rozmiarów został złapany i unieszkodliwiony (chłopaki zgnoili go w szatni, jeśli wiecie, co mam na myśli).

W Waszych listach pojawia się także kwestia naszej strony www. Nie zdążyliśmy jej uruchomić na czas, ale mam nadzieję, że w chwili, kiedy czytacie te słowa jest już dostępna (albo nie, heh).

Autorski komiks Simsona o tym, jak Kasia świat ratowała, został przesunięty na następny numer. Możecie za to zabawić się przy kolejnym epizodzie z przygodami Waszych ulubieńców,czyli Zdzicha i Wujasa.

Mimo tego, że wiatr wciąż w oczy nam zawiewa, jesteśmy, byliśmy i będziemy. Mam nadzieję, że z nami wytrwacie, bo czeka nas jeszcze niejeden trudny bój… Co ja wypisuję, zapraszam do lektury.« 

Updating…
  • Votre panier est vide.