Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Ratman. O obrotach dział niebieskich, s. 51

154

En stock

J'AI UNE QUESTION

Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) autorstwa Tomasza Niewiadomskiego do jego komiksu z serii “Ratman” część #1 pt. “O obrotach dział niebieskich“, s. 51. Sam komiks ukazał się nakładem wydawnictw Kultura Gniewu & Zin Zin Press w 2003 roku. Opublikowane w albumie historie wcześniej ukazały się na łamach magazynu “Nowa Fantastyka”.

Praca sygnowana przez autora.

***

O samym komiksie: “Ratman, człowiek-szczur narodził się na łamach “Fantastyki” w 1994 roku. Powstał w wyniku połączenia Profesora X, szczura na którym naukowiec prowadził badania i Myszki Miki, która pomagała w doświadczeniach.

Dzięki aparatowi do przenoszenia w czasie Ratman przeżywa wiele niezwykłych, nierzadko niebezpiecznych przygód, podczas których spotyka mnóstwo niezwykłych osób. Cały komiks, utrzymany jest w klimacie absurdu, surrealizmu, filozofii z intelektualnymi, zaskakującymi pointami (współautorami kilku epizodów są Grzegorz Janusz i Maciej Parowski) w połączeniu z rysunkami Niewiadomskiego sprawiają, że grono miłośników Ratmana rośnie z każdym dniem…

Updating…
  • Votre panier est vide.