Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Tajemnica Kamiennego Lasu, s. 29 – komplet

PRODUIT VENDU

J'AI UNE QUESTION

Komplet prac autorstwa Tadeusza Raczkiewicza do komiksu « Tajemnica kamiennego lasu » (scenariusz Piotr Ponaczewny), drukowanego m.in. w « Świat Młodych » (numery 12-37 w 26 odcinkach, 1986 r.) oraz w « Express » (1987 r.).

Komplet składa się:

– planszy (rysunek tuszem), z adnotacją na marginesie ołówkiem: Piątek 30.01.87; na odwrociu pieczątki Express i podpis redaktora odpowiedzialnego za przyjęcie prac do druku – kartony naturalnie pozółkłe; w górnej części na marginesie przedarcie (nie wpływa to jednak na sam rysunek)

– bladruku (akwarela) na kartonie;

– diapozytywu (wydruku rysunku tuszem na przezroczystej folii w celu wzmocnienia konturów blaudruku).

Plansza końcowa komiksu, typu splash. Wg słów samego autora – jedna z najlepszych pracw jego dorobku. A na pewno jedna z najbardziej rozpoznawalnych!

***

O komiksie: Bohaterowie Tajemnicy Kamiennego Lasu – Robi i Loni – żyją w świecie przypominającym erę kamienia łupanego, nie są jeszcze wojownikami. Mimo to podkradają się na posiedzenie Rady. Zostają za to wygnani z wioski. Aby zmyć z siebie hańbę postanawiają udać się do Kamiennego Lasu i przynieść stamtąd cenne skarby. Szkopuł w tym, że z Kamiennego Lasu nikt jeszcze nie powrócił… W ten sposób poznają sekret nowych technologii i demaskują zdrajcę.

Updating…
  • Votre panier est vide.