Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Thorgal. Błękitna zaraza, s. 20

PRODUIT VENDU

J'AI UNE QUESTION

Stało się! Plansza najwybitniejszego polskiego twórcy komiksowego – Grzegorza Rosińskiego – którego plansze sprzedawane są z absolutnymi sukcesami w największych domach aukcyjnych świata – w tym w Christie’s, Sotheby’s czy Artcurial – w końcu dostępna jest na polskim rynku, a to za sprawą naszej galerii.

Oryginalna plansza (rysunek niebieską kredką oraz tuszem) do wybitnie popularnej w krajach frankofońskich oraz w Polsce serii komiksowej « Thorgal » tomu pt. « Błękitna zaraza« , s. 20; dodatkowo wszystkie dymki naklejone. Sam komiks pierwotnie ukazał się na rynku w 1999 roku nakładem wydawnictwa Le Lombard, zaś w 2001 za sprawą Egmont Polska pojawiło się jego pierwsze polskie wydanie.

Praca złożona z dwu kart kartonowych ze sobą sklejonych taśmą. W prawym górnym rogu sucha pieczęć domu aukcyjnego. Na odwrociu dwie naklejki – jedna z informacjami bibliograficznymi komiksu, z którego pochodzi plansza, druga z numerami ewidencyjnymi domu aukcyjnego i jego adnotacjami. Ta druga przekreślona ręką Grzegorza Rosińkiego i uzupełniona sygnaturą autora w dolnej części, tuż pod naklejką. Dodatkowo w górnym prawym rogu adnotacje numeryczne ołówkiem.

Updating…
  • Votre panier est vide.