Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Zapętlenie 27

113

En stock

J'AI UNE QUESTION

Oryginalna plansza (rysunek) do komiksu « Zapętlenie« , wydanego nakładem wydawnictwa Timof i Cisi Wspólnicy we współpracy z Wydawnictwem Komiksowym (2014), s. 27.

Praca wykonana przez autora – Daniela Chmielewskiego – w technice mieszanej (ołówek, cienkopis, czarna akwarela, marker).

Od autora: « Protagonista szykuje się do wakacyjnej pracy w Hiszpanii.

Ramki zostały naniesione dopiero na etapie komputerowej postprodukcji; w wersji do druku zostały dokonane  drobne poprawki w rysunku na bazie notatek z oryginalnej planszy; widniejący w publikacji tekst znajduje się na osobnej matrycy.« 

***

O komiksie: W Zapętleniu Daniel Chmielewski za punkt wyjścia obiera studencki wyjazd na plener, którego był uczestnikiem w 2009 roku. Poznał tam Artura Żmijewskiego i mógł przyjrzeć się postawom innych studentów w obliczu nietypowych ćwiczeń twórczych. Z impresji na temat epizodu sprzed lat wyrastają kolejne odnogi autobiograficznego eseju o trudnych związkach, etycznych rozterkach i próbie ustalenia, czy można wyłonić jakikolwiek spójny obraz świata z wiru niepewnych wspomnień i sprzecznych bodźców, jakimi jesteśmy na co dzień poddawani.

Updating…
  • Votre panier est vide.