Na rynku od 2012 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Antresolka profesorka Nerwosolka

Antresolka profesorka Nerwosolka - okładka.Kolejna po “Skąd się bierze woda sodowa” antologia komiksów Tadeusza Baranowskiego. Tym razem w zbiorze znalazły się przygody profesorka Nerwosolka i jego asystentki Entomologii Motylkowskiej.

W albumie znajdują się trzy części komiksu “Antresolka profesorka Nerwosolka”. Druga część wydrukowana została w jej pierwotnej wersji, która jak dotąd ukazała się wyłącznie na łamach “Świata Młodych”, a w późniejszych albumach została zmieniona. Antologia zawiera również komiks “Podróż smokiem Diplodokiem” oraz przygody Nerwosolka i Entomologii z albumu “Przepraszam, remanent”.

W książce nie mogło zabraknąć archiwalnych komiksów z udziałem Nerwosolka, w tym pierwszego odcinka, który miał ukazać się w magazynie “Alfa”, a także wszystkich epizodów opublikowanych w Belgii, rysowanych do “Tintina”. Album uzupełniają zapowiedzi serii ukazujące się w “Świecie Młodych“, ilustracje, reprodukcja plakatu, wywiady z Nerwosolkiem oraz okładki, a także krótki wywiad z Autorem, w którym opowiada on o kulisach powstania serii.

***

Poniżej prezentujemy oryginalne prace Tadeusza Baranowskiego – rysunki, blaudruki, kolor, etc. – wykorzystane do produkcji komiksu.

pokaż pomocnika bloków
  
  •   
  •   
  •   
  •   
Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
wróć na początek