Na rynku od 2012 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Bler

Bler - okładka.„Bler” to seria komiksów oparta o przygody tytułowego bohatera. Postać stworzył Rafał Szłapa. Do tej pory ukazały się w serii: „Bler – 1 – Lepsza wersja życia” (Blik Studio 2010), „Bler – 2 – Zapomnij o przeszłości” (Blik Studio 2011), „Bler – 3 – Ostatni wyczyn” (Blik Studio 2012), „Bler – 4 – Stan strachu” (2014), „Bler – 5 – Psie imperium” (2014).

Młody mężczyzna przemierza boczne drogi województwa małopolskiego. Wraca z podróży służbowej. Od domu dzieli go niewiele. Nigdy nie będzie mu dane pokonać tego ostatniego odcinka trasy. Dochodzi do wypadku, po którym budzi się owinięty bandażami i… z nową tożsamością. Odtąd będzie superbohaterem w komiksowym stylu, obdarzonym umiejętnością spowolnienia czasu. Pomimo, że nie pamięta niczego ze swojego dawnego życia, podświadomie czuje, że jest oszukiwany. Jaka jest prawda? Czy Bler to wynik eksperymentu, któremu został poddany bohater? A może rzeczywiście zawsze był osobą o nadprzyrodzonych zdolnościach, pomagającą bliźnim w potrzebie i jedynie ma zaburzenia pamięci? Kto za tym wszystkim stoi?

***

Poniżej prezentujemy oryginalne prace Rafała Szłapy – rysunki, prace tuszem, projekty okładek – wykorzystane do produkcji komiksu.

  
  •   
  •   
  •   
  •   
Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
wróć na początek