Na rynku od 2012 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Dom Żałoby

Dom żałoby - okładka.Seria komiksowa do scenariuszy Dominika Szcześniaka. Do tej pory ukazało się łącznie 6 zeszytów: „Dom żałoby – 1” (rys. Maciej Pałka, Hubert Ronek; Timof i Cisi Wspólnicy 2006), „Dom żałoby – 2” (rys. Wojciech Stefaniec; Timof i Cisi Wspólnicy 2007), „Dom żałoby – 3” (rys. Maciej Pałka; Timof i Cisi Wspólnicy 2007), „Dom żałoby – 4” (rys. Marek Rudowski, tusz Hubert Ronek; Timof i Cisi Wspólnicy 2007), „Dom żałoby – 5” (rys. Marek Rudowski, tusz Hubert Ronek; Timof i Cisi Wspólnicy 2008), „Dom żałoby – 6” (rys. Marek Rudowski, tusz Hubert Ronek; Timof i Cisi Wspólnicy 2009), „Dom żałoby – 7” (rys. Katarzyna Babis, Artur Chochowski, Daniel Grzeszkiewicz, Tomasz Kleszcz, Grzegorz Pawlak (II), Maciej Pałka, Wojciech Stefaniec).

Komiks opowiada o miejscu, w którym marzenia się spełniają. Jest jednak jeden szkopuł – marzenia niektórych mogą stać się koszmarami innych. To również komiks o zerwaniu z dotychczasowym poukładanym życiem i wciągnięciu w wir przygody, w najmniej przez nas oczekiwanym momencie. To moralitet, który uczy nas że każda decyzja jest dokonywaniem wyboru między mniejszym złem.

***

Poniżej prezentujemy oryginalne prace autorów serii „Dom Żałoby” – rysunki, szkice. – wykorzystane do produkcji komiksu.

  
  •   
  •   
  •   
  •   
Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
wróć na początek