Na rynku od 2012 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Gedeon zebrany

Gedeon zebrany - okładka.Antologia prac jednego z najzdolniejszych artystów komiksowych i ilustratorów, Daniela Grzeszkiewicza.

Daniel Grzeszkiewicz doczekał się czarno-białego zbioru krótkich form, które dają nam obraz piętnastu lat twórczych zainteresowań autora w postaci zarówno jednoplanszówek, jak i kilkustronicowych historii.

W Gedeonie zebranym znalazło się także miejsce na kilka ilustracji, których tworzeniem Grzeszkiewicz również trudnił się w swojej karierze (część z nich wzbogacono tekstem). Czytelnicy mogą też pamiętać jego krótkie prace z łódzkich antologii konkursowych, w których przede wszystkim zaskakiwał in plus poziomem graficznym. Czasami rysunek w sposób dosyć brutalny spychał w cień treść opowieści. Do tego stopnia, że w komiksowej formie zaznaczał się rozdźwięk między tym, co powinno stanowić jedność, czyli rysunkiem i słowem. Gedeon zebrany jest potwierdzeniem prawdy o tym, że Daniel Grzeszkiewicz jest znakomitym rysownikiem, o bardzo zróżnicowanej palecie stylów.

***

Poniżej prezentujemy oryginalne prace Daniela Grzeszkiewicza – rysunki, prace malarskie – wykorzystane do produkcji komiksu oraz ilustracji.

show blocks helper
  

filter by price

  •   
  •   
  •   
  •   
    Aktualizacja…
    • Brak produktów w koszyku.
    wróć na początek