Na rynku od 2012 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Niedźwiedź, kot i królik

Niedźwiedź, kot i królik - okładka.Niedźwiedź, kot i królik wyruszają w podróż przez niezwykły, tajemniczy las. Z jednej strony kuszący obietnicą przygody, z drugiej budzący niepokój. Co czeka na nich za następnym drzewem? Nie wiemy, gdzie zwierzęcy bohaterowie zmierzają, ani co jest celem ich podróży. Ale zachowują się, jakby była to najważniejsza wyprawa w ich życiu. Taka, która zadecyduje o ich przyszłych losach. Stopniowo odkrywamy ich skomplikowane osobowości i grę, jaką między sobą prowadzą. Jeden jest despotą, drugi krętaczem, a trzeci uśmiecha się tylko, zaglądając do butelki. Ale czy tak będzie też na końcu ich wyprawy?

Niezwykły, malarski komiks Marii i Michała Rostockich to bajka, jaką Ezop mógłby opowie­dzieć współczesnym dorosłym. Z morałem, który dla każdego może być inny. „Niedźwiedź, kot i królik” ukazał się jednocześnie w Polsce (Kultura Gniewu) i Francji (Éditions Michel Lagarde).

***

Poniżej prezentujemy oryginalne prace Marii Rostockiej – rysunki, malarstwo (gwasz) – wykorzystane do produkcji komiksu.

  
  •   
  •   
  •   
  •   
Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
wróć na początek