Na rynku od 2012 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Orient Men

Orient Men Forever. Na zawsze - okładka.Orient Men to polski superbohater – z superbohatera ma odpowiedni stroik, zaś z Polaka: wszystkie nasze wady i przywary. No i może kilka pozytywnych cech także. Poza tym charakteryzuje się niskim wzrostem (1,3 m w kapeluszu) i brakiem zarostu.

“Orient Men Forever. Na zawsze” to pierwszy pełny zbiór dłuższych i krótszych humorystycznych historyjek o jedynym prawdziwym polskim superbohaterze – Orient Menie!

Pojawił się on w latach 70-tych na łamach legendarnego magazynu “Relax“, później potężną dawkę jego przygód przyniósł album Tadeusza BaranowskiegoNa co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa” i wreszcie powrócił w “Świecie Komiksu“. Wszystkie te historie – oraz nowe, dorysowane przez autora w ostatnich latach – wchodzą w skład jubileuszowego zbioru Klubu Świata Komiksu.

Humor Tadeusza Baranowskiego, chwilami absurdalny, chwilami bardzo ostro nawiązujący do naszej rzeczywistości, bawi tak samo jak przed laty.

***

Poniżej prezentujemy oryginalne prace Tadeusza Baranowskiego – rysunki, blaudruki, kolor, etc. – wykorzystane do produkcji komiksu.

show blocks helper
  

filter by price

  •   
  •   
  •   
  •   
Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
wróć na początek