Na rynku od 2012 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Ronek Hubert

Hubert Ronek –  (ur. 24 października 1979 r. w Tomaszowie Mazowieckim) – polski twórca komiksów, rysownik i scenarzysta. Współzałożyciel i wieloletni redaktor naczelny zina KGB. Wieloletni współpracownik magazynu Ziniol.

Twórca komiksów: „Kraina Herzoga” (scenariusz Dominik Szcześniak, wyd. Studio Domino 2005 r.), „Dom Żałoby” (scenariusz Dominik Szcześniak, wyd. Timof i cisi wspólnicy), „Henryk i Bonifacy” (wyd. Timof i cisi wspólnicy 2007 r.), „Ziarnko prawdy” (scenariusz Jerzy Szyłak, wyd. Timof i cisi wspólnicy 2007 r.). Rysownik serii komiksów dla dzieci „Sieci@ki.pl” do scenariusza Piotra Sajkowskiego (od 2007 r., wyd. Nasza Księgarnia). Jeden z rysowników serii komiksów „Benedykt Dampc” do scenariusza Jerzego Szyłaka. Publikował w antologiach, m.in. w wydawanych przez Egmont Polska antologiach komiksu polskiego „Wrzesień: wojna narysowana” i „Człowiek w probówce”, w „Strefie Komiksu. Apokalipsa”, „Paronomazji” i w „Niewinnych dzieciach” wydanych przez Timofa i cichych wspólników.

Publikował również w „AQQ” (Zin Zin press), „Znakomiksie”, „Świecie Komiksu”, „Katastrofie”, „Krakersie”, „MixKomiksie”, „Hop i Siup”, „Kumplu”, „Bicepsie” oraz „Victorze Junior”.

Współpracuje na zasadach freeleance z agencjami reklamowymi i wydawnictwami. Projekty m.in. dla ERA, Nestle, Noble Bank, Skrivanek.

Nagrody: za rysunek w II konkursie ŚK i Tenbitu; wyróżnienie w konkursie „Magia i Technika”, główna nagroda w konkursie TVP i Universal „Oswoić Hulka”.

Za: Wikipedia & Gildia.

  
  •   
  •   
  •   
  •   
Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
wróć na początek