Na rynku od 2012 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Ronek Hubert

Hubert Ronek –  (ur. 24 października 1979 r. w Tomaszowie Mazowieckim) – polski twórca komiksów, rysownik i scenarzysta. Współzałożyciel i wieloletni redaktor naczelny zina KGB. Wieloletni współpracownik magazynu Ziniol.

Twórca komiksów: “Kraina Herzoga” (scenariusz Dominik Szcześniak, wyd. Studio Domino 2005 r.), “Dom Żałoby” (scenariusz Dominik Szcześniak, wyd. Timof i cisi wspólnicy), “Henryk i Bonifacy” (wyd. Timof i cisi wspólnicy 2007 r.), “Ziarnko prawdy” (scenariusz Jerzy Szyłak, wyd. Timof i cisi wspólnicy 2007 r.). Rysownik serii komiksów dla dzieci “Sieci@ki.pl” do scenariusza Piotra Sajkowskiego (od 2007 r., wyd. Nasza Księgarnia). Jeden z rysowników serii komiksów “Benedykt Dampc” do scenariusza Jerzego Szyłaka. Publikował w antologiach, m.in. w wydawanych przez Egmont Polska antologiach komiksu polskiego “Wrzesień: wojna narysowana” i “Człowiek w probówce”, w “Strefie Komiksu. Apokalipsa”, “Paronomazji” i w “Niewinnych dzieciach” wydanych przez Timofa i cichych wspólników.

Publikował również w “AQQ” (Zin Zin press), “Znakomiksie”, “Świecie Komiksu”, “Katastrofie”, “Krakersie”, “MixKomiksie”, “Hop i Siup”, “Kumplu”, “Bicepsie” oraz “Victorze Junior”.

Współpracuje na zasadach freeleance z agencjami reklamowymi i wydawnictwami. Projekty m.in. dla ERA, Nestle, Noble Bank, Skrivanek.

Nagrody: za rysunek w II konkursie ŚK i Tenbitu; wyróżnienie w konkursie “Magia i Technika”, główna nagroda w konkursie TVP i Universal “Oswoić Hulka”.

Za: Wikipedia & Gildia.

show blocks helper
  

filter by price

  •   
  •   
  •   
  •   
Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
wróć na początek