Na rynku od 2012 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Kiyuc Jakub

Jakub Kiyuc.Jakub Kijuc (ur. 1981) – absolwent Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Dyplom w pracowni Krzysztofa Bartnika w 2008 roku. 

Brał udział w wystawach zbiorowych 45-oji Siauliu dailininku paroda w Siauliai na Litwie, ze-tarcie-sie na Wydziale Artystycznym w Lublinie (2006), 100-lecie Wydziału (z Grupą 64) w Centrum Kultury w Lublinie, Odyseja 3030 (z Grupą 64) w ramach Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym oraz w ramach Młodego Forum Sztuki Galerii Białej Transgresja Wyobraźni (2007) i Przed Remontem i w Noc Kultury (2008).

Twórca wydawnictwa komiksowego Czarna Materia.

Na swoim koncie ma komiksy m.in. z serii „Konstrukt” (łącznie 8 części, w tym sześć wydanych) oraz nową serię „Jan Hardy”.

Lemowski z charakteru, a kompleksowy w swoich nawiązaniach (z jednej strony Lovecraft i King, z drugiej kabała, historia czy fizyka), komiks ten na nowo odkrył twarde science fiction dla polskich historii graficznych i nadał mu psychodeliczną, złożoną formę” – tak pisał o twórczości Kiyuca Mateusz Kopacz (H.P.Lovecraft.pl).

  
  •   
  •   
  •   
  •   
Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
wróć na początek