Na rynku od 2012 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Biocosmosis

Skąd się bierze woda sodowa - okładka.Seria komiksów stworzona przez Edvina Volinskiego (scenariusz) i Nikodema Cabałę (rysunki) oraz Grzegorza Krysińskiego (kolor). Do tej pory ukazało się 5 ksiąg w głównej serii „Biocosmosis”: „1 – Enone” (2006), „2 – Savas” (2007), „3 – Quiciuq” (2008), „4 – Evilive” (2009), „5 – Atlana” (2011) oraz trzy w serii Antologia: „Emnisi – Antologia 1” (2007), „Emnisi – Antologia 2” (2008), „Emnisi – Antologia 3” (2010). BiOCOSMOSiS: Enone ukazał się także w amerykańskim magazynie komiksowym „Heavy Metal” (marzec, 2009).

Entirum i Noktoorni to dwie cywilizacje tak odmienne, że nawet się nie komunikują. Jedynie tolerują swoje istnienie. Ale prędzej, czy później przecież musi dojść do kontaktu… W najmniej oczekiwanej chwili. W najbardziej nietypowym miejscu. Z najbardziej tragicznymi skutkami. A gdybyś się przypadkowo znalazł w tym miejscu i potrafił przewidzieć te tragiczne skutki? Co byś zrobił, wiedząc, że jedynym sposobem powstrzymania tragedii jest stawienie czoła obcemu? Samotnie, bo nikt tego nie zrozumie. Czy nie zawahałbyś się zabić obcego, który właśnie stara się rozszarpać cię na strzępy?

***

Poniżej prezentujemy oryginalne prace Nikodema Cabały – rysunki tuszem, szkice ołówkiem – wykorzystane do produkcji komiksu.

  
  •   
  •   
  •   
  •   
Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
wróć na początek