Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Borderlands: Origins #1 – okładka

653

En stock

J'AI UNE QUESTION

Oryginalny rysunek do okładki komiksu pt. « Borderlands: Origins » część #1 « Roland« . Sam komiks jest adaptacją gry komputerowej z serii « Borderlands » i ukazał się nakładem wydawnictwa IDW Publishing w 2012 roku. Rysunek sygnowany.

Pracę można było oglądać na wystawie « Retro+Games », która towarzyszyła festiwalowi gier komputerowych « Pixel Heaven » w październiku 2015 r.

Do zakupionego rysunku tej okładki dodajemy komiks.

***

O grze: Borderlands – gra komputerowa typu first-person shooter osadzona w realiach science fiction, opracowana przez Gearbox Software i wydana w 2009 roku przez 2K Games. Charakteryzuje się komiksową oprawą graficzną i połączeniem FPS z mechanizmami znanymi z gier RPG. Gra promowana była jako role-playing shooter. Kontynuacja gry – Borderlands 2 – ukazała się w 2012 roku, natomiast interquel serii, Borderlands: The Pre-Sequel! w 2014 roku.

Do dyspozycji gracza oddano cztery klasy bohatera. Są to: Żołnierz (Roland), Łowca (Mordecai), Berserker (Brick) i Syrena (Lilith). Wybór bohatera ma duży wpływ na sposób i strategię prowadzenia rozgrywki, gdyż każdy z nich posiada unikatową umiejętność oraz preferuje inne rodzaje uzbrojenia.

Updating…
  • Votre panier est vide.