Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Breslau. Triangle – okładka

PRODUIT VENDU

J'AI UNE QUESTION

Oryginalna ilustracja (rysunek niebieską kredką, tuszem i akwarela) do okładki komiksu pt. « Breslau. Triangle« , wydanego nakładem wydawnictwa Bazgrolle (2016).

***

Od autora: « Po raz pierwszy w życiu pracowałem z Promarkerami, właściwie ta okładka była testem narzędzi. Przed główną ilustracją przetestowałem różne papiery. Każdy w inny sposób wsiąka tusz. Czasami warto zmieniać technikę, można się mile rozczarować. Sam temat na Cover pojawił się dość spontanicznie. Postanowiłem przedstawić bohaterów w dość mocno popkulturowych wcieleniach oraz podkreślić motyw miasta Breslau. Przyznam, że dopiero po zrobieniu okładki XNDR dorobił scenariusz bonusowy do tegoż zbiorczego wydania. Tym razem okładka podyktowała kolejność w opowiadaniu. Czasami warto zmienić scenariusz 🙂« .

***

O komiksie: « Breslau Triangle to zbiorcze wydanie zinów: « Breslau Savage« , « Straight Outta Breslau » i « Breslau Kaputt« , opublikowanych pierwotnie przez Gryzmöhle GmbH, w wersjach reżyserskich, rozszerzonych i poprawionych plus bonusowy materiał stworzony wyłącznie na potrzeby Wydania Zbiorczego. »

Updating…
  • Votre panier est vide.