Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Profesor Andrews, s. 17

102

En stock

J'AI UNE QUESTION

Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i markerem) autorstwa Grzegorza Pawlaka do komiksu wg scenariusza Dominika Szcześniaka, na podstawie opowiadania Olgi Tokarczuk, pt. « Profesor Andrews« , s. 17. Komiks ukazał się drukiem w ramach Wydawnictwa Komiksowego (2015).

Na odwrociu notatki: PROFESOR ANDREWS, STRONA 17, 15 LIPIEC 2015 i podpis autora.

***

« Profesor Andrews był przedstawicielem jednej ze szkół psychologicznych, bardzo ważnej, bardzo głębokiej, mającej przed sobą przyszłość. Jak prawie wszystkie takie szkoły, wywodziła się z psychoanalizy, ale zerwała z korzeniami, opracowała własną metodę, własną teorię, własną historię, własny styl życia, śnienia i wychowywania dzieci. Profesor A. leciał teraz do Polski z torbą książek, z walizką ciepłych rzeczy – powiedziano mu, że grudzień w Polsce jest wyjątkowo mroźny i nieprzyjemny. – Olga Tokarczuk, « Profesor Andrews » z tomu opowiadań « Gra na wielu bębenkach ».

Profesor Andrews wylądował w Warszawie w przeddzień wydarzenia, które zmieniło historię Polski. Jaką Polskę zobaczył bohater opowiadania Olgi Tokarczuk? Zobacz to w komiksie!

Ambitnego zadania komiksowej adaptacji fantastycznego opowiadania autorstwa Laureatki Nagrody NIKE i jednej z najpoczytniejszych polskich pisarek podjęli się Dominik Szcześniak i Grzegorz Pawlak.« 

Updating…
  • Votre panier est vide.