Nous sommes de 2012. Nous sommes membre de Confédération Internationale des Négociants en Oeuvres d'Art.

Snow White and the Seven Dwarfs, 2001-3D-18

3.600

En stock

J'AI UNE QUESTION

Od tej animacji zależało być albo nie być wytwórni Walta Disneya. Mowa oczywiście o « Snow White and the Seven Dwarfs » czyli « Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludków » z 1937 roku. Pomimo faktu, że mija blisko 100 lat od jej premiery, do dzisiaj uważana jest za jedno z fundamentalnych i najbardziej klasycznych dokonań nie tylko w ramach Walt Disney Company, ale też animacji jako takiej.

Przedmiotem niniejszej oferty jest oryginalny rysunek stanowiący klatkę do « Snow White and the Seven Dwarfs« , przygotowaną przez animatora. Uwieczniona scena to jedna z najważniejszych scen w historii animacji – przedstawia Księżniczkę Śnieżkę śpiewającą wraz z mały ptaszkiem, który przysiadł na palcu uniesionej przez księżniczkę dłoni.

Dodatkowego smaku tej pracy dodaje fakt, że praca jest sygnowana przez jej autora (!), animatora Marca Davisa, uważanego za jednego z dziewięciu najbardziej zasłużonych animatorów dla wytwórni Walt Disney Company (tzw. Disney’s Nine Old Men).

Prace do produkcji « Snow White… » były i nadal są sprzedawane przez największe domy aukcyjne na świecie, w tym: Christie’s, Sotheby’s i inne.

Rysunek na karcie wraz ze znakiem wodnym. Do pracy dołączony jest oryginalny certyfikat.

Updating…
  • Votre panier est vide.